Podstawy treningu funkcjonalnego
Emilia Łapińska

Podstawy treningu funkcjonalnego

Trening funkcjonalny to rodzaj intensywnych ćwiczeń, których celem jest wszechstronne wzmocnienie mięśni bez rozbudowywania masy mięśniowej. Polega na imitowaniu ruchów, które wykonujemy na co dzień przy zwykłych czynnościach, ale w szybszym tempie i z wieloma powtórzeniami.

Tematyka kursu:

1. Definicja treningu funkcjonalnego.

2. Rozgrzewka w treningu funkcjonalnym.

3. Trening bazowy.

4. Trening z ciężarem własnego ciała.

5. Trening ze sprzętem funkcjonalnym.

10-cio godzinny kurs e-learningowy.

Zapisy od 15.03.2023 r. na Internetowej Platformie Obsługi https://ipo.modm.edu.pl 

Czas trwania kursu: 20.03.2023 - 15.04.2023

Nowy awans zawodowy nauczyciela.
Emilia Łapińska

Nowy awans zawodowy nauczyciela.

Zmiany w procedurze awansu zawodowego zostały wprowadzone dość nagle i obejmują duży obszar – zmianę definicji, likwidację niektórych stopni, wprowadzenie odmiennej ścieżki awansu. 

15-to godzinny kurs e-learningowy jest przeznaczony zarówno dla tych nauczycieli, którzy są w trakcie awansu zawodowego i potrzebują informacji o przepisach przejściowych, jak również dla tych, którzy dopiero rozpoczynają awans zawodowy. 

W kursie omówione są wymagania, jakie musi spełnić nauczyciel początkujący lub mianowany, by osiągnąć kolejny stopień awansu, jak musi przygotować się do postępowania kwalifikacyjnego czy egzaminacyjnego oraz jakie są procedury odwołania od decyzji komisji, a także kim jest mentor, i jakie są jego obowiązki.

Zapisy od 15.02.2023 r. na Internetowej Platformie Obsługi https://ipo.modm.edu.pl 

Czas trwania kursu: 20.02.2023 - 15.03.2023 

Pozytywna edukacja i uważność- "szczęśliwa szkoła"
Justyna Madeja

Pozytywna edukacja i uważność- "szczęśliwa szkoła"

Ten kurs online zawiera kilka praktycznych narzędzi psychologicznych, zajęć i medytacji, z których będziecie Państwo mogli korzystać wraz  ze swoimi uczniami, kolegami z pracy oraz w życiu prywatnym. Podczas kursu dowiecie się Państwo, jak zintegrować edukację pozytywną na swoich lekcjach i w środowisku szkolnym. Pozytywna edukacja to nowy holistyczny paradygmat edukacyjny inspirowany zasadami psychologii pozytywnej i praktyką uważności, który koncentruje się na dobrym samopoczuciu i świadomości w całym procesie uczenia się. W trakcie kursu dowiecie się Państwo, jak wspierać tworzenie pozytywnych relacji, budowanie pozytywnych emocji, zwiększanie zaangażowania, zwiększanie osobistej odporności i ćwiczenie swoich mocnych stron.

Prowadzące: Justyna Madeja i Katarzyna Dral  

Zapisy od 04 maja 2022

Start kursu: 16 maja 2022

 Serdecznie zapraszamy!